Analog Devices Inc.
Producto No:
ADUC7030BCPZ-8V
Fabricante:
Paquete:
48-LFCSP-VQ (7x7)
Lote:
-
Descripción:
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LFCSP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
29
$9.9275
$287.8975
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Core Processor | ARM7® |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C (TA) |
| Speed | 20MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 1K x 32 |
| Number of I/O | 9 |
| Peripherals | POR, PSM, Temp Sensor, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| EEPROM Size | - |
| Series | MicroConverter® ADuC7xxx |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Core Size | 16/32-Bit |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Connectivity | LINbus, SPI, UART/USART |
| Program Memory Size | 32KB (16K x 16) |
| Data Converters | A/D 2x16b |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3.5V ~ 18V |
| Base Product Number | ADUC7030 |