Assmann WSW Components
Producto No:
AK500-OE-7-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CORD 18AWG NEMA5-15P - CBL 3.28'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.971
$3.971
10
$3.6024
$36.024
25
$3.41202
$85.3005
50
$3.33279
$166.6395
100
$3.174045
$317.4045
250
$2.777268
$694.317
500
$2.697924
$1348.962
1000
$2.301166
$2301.166
2500
$2.142468
$5356.17
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 125V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Approved Countries | United States |
| Mfr | Assmann WSW Components |
| Approval Agency Marking | UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | Drain Wire |
| Package | Box |
| Cord Type | SVT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | AK500-OE |