Anatech Electronics Inc.
Producto No:
AM920-1795-2045TR323
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
920 MHZ / 1795 MHZ / 2045 MHZ TR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Type | Triplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 840MHz ~ 1GHz / 1.795GHz ~ 2.295GHz |
| Package / Case | 27-SMD Module |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 30.00dB / - |
| Mfr | Anatech Electronics Inc. |
| Package | Box |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 30.00dB / - |