Panasonic Electric Works
Producto No:
AMN14111
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR MOTION DIG 10MM 5V BK PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$22.6195
$22.6195
10
$18.8537
$188.537
25
$16.69872
$417.468
100
$16.15988
$1615.988
450
$15.082599
$6787.16955
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
| Sensing Distance | 394" (10m) 32.8' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | AMN |
| Detection Pattern | 10m |
| Package / Case | Cylinder |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, Black |
| Package | Tray |
| Base Product Number | AMN141 |