Bud Industries
Producto No:
AN-2809-AB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM BLACK 4.750"L X 4.750"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$46.455
$46.455
10
$38.7125
$387.125
100
$34.865285
$3486.5285
250
$31.464
$7866
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 22.6in² (146cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 4.750" L x 4.750" W (120.65mm x 120.65mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 2.1 lbs (952.5 g) |
| Ratings | IP68, NEMA 4X,6,6P,12,13 |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | AN-A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Bud Industries |
| Container Type | Box |
| Features | Card Guides, Mounting Flange, PCB Supports, Watertight |
| Height | 4.000" (101.60mm) |
| Package | Bulk |