Linx Technologies Inc.
Producto No:
ANT-433-MHW-RPS-L
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF ANT 433MHZ WHIP CTR CAB 180"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.0265
$16.0265
10
$14.2595
$142.595
25
$13.376
$334.4
100
$12.492595
$1249.2595
250
$12.4355
$3108.875
500
$12.35
$6175
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Frequency Range | 413MHz ~ 453MHz |
| Applications | Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 5.709" (145.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | General ISM |
| VSWR | 1.9 |
| Antenna Type | Whip, Center-Fed Double |
| Series | MHW |
| Frequency (Center/Band) | 433MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Features | Cable - 4.6m |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 1.2dBi |
| Base Product Number | ANT-433 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |