RFMi
Producto No:
ANT1014
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF ANT 865MHZ CERAMIC PATCH MMC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 862MHz ~ 868MHz, 865MHz ~ 871MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Height (Max) | 0.260" (6.60mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 1.5 |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 865MHz, 868MHz |
| Mfr | RFMi |
| Features | Cable - 100mm |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Tray |
| Gain | 1dBi |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |