Apacer Memory America
Producto No:
AP-FD25C23E0004GS-W3T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SSD 4GB SLC SATA 5V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Speed - Write | 95MB/s |
| Current - Max | 255mA |
| Size / Dimension | 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC) |
| Weight | - |
| Series | ATA Flash Drive 257 |
| Form Factor | - |
| Type | SATA |
| Speed - Read | 100MB/s |
| Memory Size | 4GB |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Apacer Memory America |
| Package | Bulk |