Trumeter
Producto No:
APM-MICRO-APO
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
0-200UA, 20 POINT LINEARIZATION,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$130.188
$130.188
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Display Characters - Height | 0.470" (11.94mm) |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Analog, Digital (2) |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 68.07mm x 68.07mm |
| Number of Characters Per Row | 4 |
| Measuring Type | Current |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | APM |
| Type | Ammeter |
| Display Type | LCD - Black Characters, Tri Color Backlight |
| Measuring Range | 0 ~ 200µA |
| Voltage - Supply | 12 ~ 24VDC |
| Mfr | Trumeter |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | APM-MICRO |