Trumeter
Producto No:
APM-RATE-ANO
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RATEMETER NEG LCD WITH OUTPUTS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$118.1325
$118.1325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Display Characters - Height | 0.472" (12.00mm) |
| Input Type | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Count Rate | - |
| Output Type | - |
| Panel Cutout Dimensions | Square - 68.00mm x 68.00mm |
| Number of Characters Per Row | 4 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | APM |
| Type | Tachometer |
| Display Type | LCD - Tri Color Characters, Backlight |
| Voltage - Supply | 12 ~ 24VDC |
| Mfr | Trumeter |
| Operating Mode | - |
| Time Format | - |
| Package | Box |
| Reset | - |
| Base Product Number | APM-RAT |