Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
APS00B
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
SENSOR ANGLE 90DEG SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.5455
$6.5455
10
$5.23925
$52.3925
25
$4.84614
$121.1535
100
$4.191115
$419.1115
500
$3.929162
$1964.581
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | External Magnet, Not Included |
| For Measuring | Angle |
| Resistance Tolerance | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 90°, Continuous |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | Magnetoresistive |
| Output Signal | Clockwise Increase |
| Voltage - Supply | 5V |
| Linearity | - |
| Output | Analog Voltage |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Linear Range | - |
| Base Product Number | APS00 |