Dialight
Producto No:
AR111NWSP
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED MOD PW NEUT WHT ROUND 4100K
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Round |
| Viewing Angle | - |
| Color | White, Neutral |
| Current - Test | 350mA |
| Current - Max | 700mA |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Size / Dimension | 110.33mm Dia |
| Lumens/Watt @ Current - Test | - |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 900lm (Typ) |
| Series | PW |
| Temperature - Test | 25°C |
| Type | LED Module |
| Mfr | Dialight |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | - |
| Features | - |
| Height | 58.25mm |
| Package | - |
| Base Product Number | AR111 |
| CCT (K) | 3800K ~ 4100K |