PUI Audio, Inc.
Producto No:
AT-1426-ST-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.75525
$7.5525
25
$0.69996
$17.499
40
$0.659538
$26.38152
100
$0.62016
$62.016
500
$0.534584
$267.292
1000
$0.500137
$500.137
4900
$0.473993
$2322.5657
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Current - Supply | 70mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 3V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB @ 1.5V, 10cm |
| Technology | Electromechanical/Magnetic |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 2.65kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Tray |