PUI Audio, Inc.
Producto No:
AT-5030-TF-2-LW100-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER PIEZO 24V 30MM FLANGE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$14.8295
$14.8295
10
$12.1201
$121.201
25
$11.13096
$278.274
50
$10.4177
$520.885
100
$9.86214
$986.214
500
$9.630986
$4815.493
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.728" (18.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 24 V |
| Current - Supply | 12mA |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 106dB @ 24V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Box |