Microchip Technology
Producto No:
ATA5790-P3QW 18
Fabricante:
Paquete:
38-VQFN (5x7)
Lote:
-
Descripción:
IC PASS ENTRY 125KHZ 38VQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 38-VQFN (5x7) |
| Standards | - |
| Series | - |
| Type | Passive Entry/Start |
| Package / Case | 38-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.9V ~ 4.2V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Frequency | 125kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |