Panasonic Electric Works
Producto No:
AXK5F20347YG
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
2000
$0.70452
$1409.04
4000
$0.681036
$2724.144
6000
$0.657552
$3945.312
10000
$0.624672
$6246.72
14000
$0.610584
$8548.176
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.053" (1.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5KF |
| Connector Type | Socket, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 1.5mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK5F20347 |