Panasonic Electric Works
Producto No:
AXK680347YG
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8405
$2.8405
10
$2.5764
$25.764
25
$2.44036
$61.009
50
$2.38355
$119.1775
100
$2.27012
$227.012
250
$1.986336
$496.584
500
$1.929602
$964.801
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.094" (2.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | P5K |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | - |
| Mated Stacking Heights | 3mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AXK680347 |