EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B72220T2321K105
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
VARISTOR 510V 10KA RADIAL BOX
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.1375
$2.1375
10
$1.92185
$19.2185
40
$1.81355
$72.542
80
$1.545061
$123.60488
230
$1.450774
$333.67802
500
$1.269428
$634.714
1000
$1.051802
$1051.802
5000
$0.942998
$4714.99
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 459 V |
| Capacitance @ Frequency | 540 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 510 V |
| Varistor Voltage (Max) | 561 V |
| Series | AdvanceD Thermofuse |
| Energy | 273J |
| Package / Case | Radial, Box - 3 Lead |
| Maximum AC Volts | 320 V |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Features | Thermally Protected |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Maximum DC Volts | 420 V |
| Base Product Number | B72220T |
| Current - Surge | 10 kA |