EPCOS - TDK Electronics
Producto No:
B88269X2160C011
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
GFC RELAY CONTACTOR 12V 300A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$155.135
$155.135
10
$146.0112
$1460.112
25
$136.88588
$3422.147
50
$127.76018
$6388.009
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 6W |
| Switching Voltage | 1000VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 300 A |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Coil Current | 250 mA |
| Coil Resistance | 96Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | HVC25 |
| Operate Time | 35 ms |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Release Time | 15 ms |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Box |