Tripp Lite
Producto No:
BC600SINE
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
UPS BATTERY BACK UP TOWER 120V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Tower |
| Output Connector | NEMA 5-15R (6) |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 7.500" L x 5.250" W (190.50mm x 133.35mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 600VA / 375W |
| AC Outlets | 6 (3 UPS, 3 Surge Only) |
| Cord Length | 6' (1.83m) |
| Backup Time - Max Load | 3.3 minutes |
| Voltage - Output | 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 10.750" (273.05mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | RJ11, RJ45 |