Rohm Semiconductor
Producto No:
BD9887FS-E2
Fabricante:
Paquete:
32-SSOPA
Lote:
-
Descripción:
IC INVERTER CTRL DC-AC 32-SSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Series | - |
| Applications | Inverter Controller |
| Package / Case | 32-SOP (0.213", 5.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 6.5V ~ 30V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 13µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-SSOPA |
| Base Product Number | BD9887 |