LEMO
Producto No:
BFG.2W.100.NAZ
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN COVER SILVER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | 2W |
| Shell Size - Insert | - |
| For Use With/Related Products | 2W Series Plug |
| Color | Silver |
| Mfr | LEMO |
| Features | Dust Tight, Waterproof |
| Material | Brass |
| Accessory Type | Cap (Cover) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | BFG.2W |