Prysmian Group
Producto No:
BI0121PNU-ILPA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
12F 50MM TB IND PLN INTLK ALUM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Cladding Diameter | 125µm |
| Tensile Strength | 74.8kg |
| Cladding Material | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Jacket (Insulation) Material | - |
| Core Diameter | 50µm |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFCP |
| Series | NEXTGEN® |
| Type | Multimode |
| Length | - |
| Core Material | - |
| Mfr | Prysmian Group |
| Style | Standard |
| Features | Interlocked Aluminum Armor |
| Jacket Color | Aqua |
| Attenuation - Typ | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.490" (12.45mm) |
| Bend Radius | 124.46mm |
| Base Product Number | BI0121 |