Eaton - Electronics Division
Producto No:
BK/MDL-15/100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.085
$4.085
5
$3.952
$19.76
10
$3.8152
$38.152
50
$2.99744
$149.872
100
$2.45252
$245.252
250
$2.384348
$596.087
500
$2.043735
$1021.8675
1000
$1.907486
$1907.486
5000
$1.703112
$8515.56
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 150 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDL |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |