BeStar Technologies, Inc.
Producto No:
BMS20-12-08H3.2RW020-YL
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 87DB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
5
$7.315
$36.575
10
$6.1655
$61.655
50
$5.1205
$256.025
100
$3.8665
$386.65
1000
$2.6125
$2612.5
5000
$2.09
$10450
10000
$1.672
$16720
25000
$1.463
$36575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Frequency Range | 0 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Height - Seated (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Termination | Wire Leads with Connector |
| Size / Dimension | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | BMS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 1 W |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 850Hz |
| Power - Max | 1.2 W |
| Mfr | BeStar Technologies, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Box |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |
| Efficiency - dBA | 87.00 |