Isabellenhuette USA
Producto No:
BVN-Z-R0005-1.0
Fabricante:
Paquete:
1216
Lote:
-
Descripción:
RES 0.0005 OHM 1% 9W 1216
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.31955
$13.1955
25
$1.22322
$30.5805
50
$1.1514
$57.57
100
$1.007475
$100.7475
250
$0.86355
$215.8875
500
$0.719625
$359.8125
1000
$0.623675
$623.675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.161" W (3.10mm x 4.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1216 |
| Ratings | - |
| Resistance | 0.5 mOhms |
| Series | BVN |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Wide 1612 (3831 Metric), 1216 |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Number of Terminations | 4 |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |