ITT Cannon, LLC
Producto No:
CA3106E24-22SB13
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG FMALE 4P SILVER SOLDER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$160.4265
$160.4265
10
$120.3175
$1203.175
25
$94.36692
$2359.173
50
$84.43353
$4221.6765
100
$74.041765
$7404.1765
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 74A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 24-22 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Solder |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |