ITT Cannon, LLC
Producto No:
CA3106E28-21SZB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG FMALE 37P SOLDER CUP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$109.611
$109.611
10
$82.21015
$822.1015
25
$64.47878
$1611.9695
50
$57.69141
$2884.5705
100
$50.59092
$5059.092
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 28-21 |
| Connector Type | Plug, Female Sockets |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 37 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | - |
| Orientation | Z |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |