ITT Cannon, LLC
Producto No:
CA3106F24-28PDZF80
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ER 24C 24#16 PIN PLUG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$135.698
$135.698
10
$117.6062
$1176.062
25
$103.77002
$2594.2505
50
$92.84673
$4642.3365
100
$81.419465
$8141.9465
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polychloroprene |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 24-28 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Coupling Nut |
| Contact Finish - Mating | Silver |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | Z |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |