ITT Cannon, LLC
Producto No:
CA3108E14S-2PBA176
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$51.072
$51.072
10
$38.30305
$383.0305
25
$30.04166
$751.0415
50
$26.8793
$1343.965
100
$23.57102
$2357.102
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 19.7µin (0.50µm) |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | 14S-2 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | ITT Cannon, LLC |
| Features | Strain Relief |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | - |
| Orientation | N (Normal) |
| Fastening Type | Reverse Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-5015, CA-B |
| Shell Material | Aluminum Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CA310 |