onsemi
Producto No:
CAT24C64HU4I-GT3
Fabricante:
Paquete:
8-UDFN-EP (2x3)
Lote:
-
Descripción:
IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8UDFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5605
$0.5605
10
$0.513
$5.13
25
$0.50654
$12.6635
50
$0.5035
$25.175
100
$0.450205
$45.0205
250
$0.446386
$111.5965
500
$0.439774
$219.887
1000
$0.424042
$424.042
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 8K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-UDFN-EP (2x3) |
| Series | - |
| Access Time | 400 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
| Memory Size | 64Kbit |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | CAT24C64 |