onsemi
Producto No:
CAT4139AGEVB
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
EVAL BOARD DC-DC CONV LED DVR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 22V |
| Mfr | onsemi |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Features | Dimmable |
| Utilized IC / Part | CAT4139 |
| Package | Box |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Voltage - Input | 2.8V ~ 5.5V |
| Base Product Number | CAT4139 |