Lighthorse Technologies, Inc
Producto No:
CB1.13-IPXLK-SARFGT-4IN
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY MHF1 LK-RPSMA JK-PL 4"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.058
$11.058
10
$9.823
$98.23
25
$8.8445
$221.1125
50
$8.037
$401.85
100
$7.372
$737.2
250
$6.802
$1700.5
500
$6.3175
$3158.75
1000
$5.8995
$5899.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.13mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 LK |
| Length | 4.000" (101.60mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | IPEX MHF1 LK to RP-SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |