Lighthorse Technologies, Inc
Producto No:
CB1.32D-IPX-SALMGT-10IN
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY IPEX MHF1-SMA PL-PL 10"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.122
$12.122
10
$10.773
$107.73
25
$9.6995
$242.4875
50
$8.816
$440.8
100
$8.0845
$808.45
250
$7.4575
$1864.375
500
$6.9255
$3462.75
1000
$6.4695
$6469.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 1.32mm OD Coaxial Cable DS |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMA Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Green |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 |
| Length | 10.000" (254.00mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | IPEX MHF1 to SMA |
| Features | Double Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |