Lighthorse Technologies, Inc
Producto No:
CBG-IPXLK-SARFGT-8IN
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL ASSY MHF1 LK-RPSMA JK-PL 8"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$12.103
$12.103
10
$10.754
$107.54
25
$9.6805
$242.0125
50
$8.8065
$440.325
100
$8.0655
$806.55
250
$7.448
$1862
500
$6.916
$3458
1000
$6.4505
$6450.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | RG-178 |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | RP-SMA Jack |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Color | Brown |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | IPEX MHF1 LK (Locking) Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | MHF1 LK |
| Length | 8.000" (203.20mm) |
| Mfr | Lighthorse Technologies, Inc |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | IPEX MHF1 LK to RP-SMA |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |