Luminus Devices Inc.
Producto No:
CBM-40-UV-C32-CA365-21
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MOD COB BIG CHIP LED UV
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 100°C (TJ) |
| Viewing Angle | 110° |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Wavelength | 365nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | Mosaic Array |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Package | Tray |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 6A |