Luminus Devices Inc.
Producto No:
CBM-40-UV-X32-DA405-21
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MOD COB BIG CHIP LED UV MOSAIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 125°C |
| Viewing Angle | - |
| Orientation | Top View |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | 408nm (405nm ~ 410nm) |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | - |
| Series | CBM-40 |
| Type | Ultraviolet (UV) |
| Package / Case | Module |
| Mfr | Luminus Devices Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Package | Tray |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 8A |