Essentra Components
Producto No:
CBS-TF-8-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP FIT SCREW MNT 1/2"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.551
$0.551
5
$0.4693
$2.3465
10
$0.3914
$3.914
25
$0.36784
$9.196
50
$0.35226
$17.613
100
$0.313215
$31.3215
250
$0.29754
$74.385
500
$0.281865
$140.9325
1000
$0.266209
$266.209
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, CBS-TF |
| Length - Overall | 0.902" (22.90mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Fit |
| Features | 6-32 Thread |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CBS-TF |