Nexperia USA Inc.
Producto No:
CBTD3384PW,118
Fabricante:
Paquete:
24-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC BUS SWITCH 5 X 1:1 24TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7505
$0.7505
10
$0.66405
$6.6405
25
$0.62358
$15.5895
100
$0.50901
$50.901
250
$0.472758
$118.1895
500
$0.402363
$201.1815
1000
$0.321888
$321.888
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 5 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
| Series | 74CBTD |
| Type | Bus Switch |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CBTD3384 |
| Current - Output High, Low | - |