OptiFuse
Producto No:
CBW57-ES-15A-5X
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.092
$5.092
10
$4.91055
$49.1055
25
$4.7215
$118.0375
50
$3.62995
$181.4975
100
$3.04095
$304.095
250
$2.87375
$718.4375
500
$2.47665
$1238.325
1000
$2.34365
$2343.65
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CCC, CSA, cURus, TUV, UR, VDE |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW57 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW57 |