OptiFuse
Producto No:
CBW57-PB-25A-5X
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.9685
$4.9685
10
$4.79275
$47.9275
25
$4.61244
$115.311
50
$3.5435
$177.175
100
$2.9697
$296.97
250
$2.8082
$702.05
500
$2.4187
$1209.35
1000
$2.28855
$2288.55
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | cURus, UR |
| Current Rating (Amps) | 25A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW57 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW57 |