OptiFuse
Producto No:
CBW58-HF-5A-5CBV
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.6655
$15.6655
10
$15.11355
$151.1355
25
$14.53804
$363.451
50
$11.1758
$558.79
100
$9.3632
$936.32
250
$8.84925
$2212.3125
500
$7.62185
$3810.925
1000
$7.2162
$7216.2
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CCC, CSA, cURus, TUV, UR, VDE |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | CBW58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | OptiFuse |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | CBW58 |