Eaton - Electronics Division
Producto No:
CC12H25A-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE BOARD MOUNT 25A 32VDC 1206
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.95
$0.95
5
$0.9215
$4.6075
10
$0.8626
$8.626
50
$0.71383
$35.6915
100
$0.594795
$59.4795
250
$0.579956
$144.989
500
$0.490732
$245.366
1000
$0.431252
$431.252
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 60 |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 3 mOhms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 25 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.033" H (3.20mm x 1.60mm x 0.85mm) |
| Product Status | Active |
| Series | CC12H |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |