Vector Electronics
Producto No:
CCA27-84-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX12X19
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | VectorPak™ CCA |
| Card Size Range | 3.937" H x 8.660" L (100.00mm x 219.96mm) |
| Type | Assembled Subracks with Card Guides |
| Mfr | Vector Electronics |
| Height | 3U = 5.250" (133.35mm) |
| Material | Aluminum |
| Guide Method | Guide Plate |
| Package | Bulk |
| Size / Dimension | 12.000" L x 19.000" W (304.80mm x 482.60mm) |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | CCA27 |