Panduit Corp
Producto No:
CCAL2H97109-X
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLEAT NATURAL 2 HOLE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Aluminum |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Adjustable |
| Series | CCA |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Cleat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 6.870" (174.50mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 4.530" (115.06mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.930" (49.02mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | - |
| Base Product Number | CCAL2H |