CUI Devices
Producto No:
CEP-2250
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER PIEZO 12V 28MM FLANGE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.8285
$3.8285
10
$3.1673
$31.673
25
$2.92258
$73.0645
50
$2.74455
$137.2275
100
$2.573645
$257.3645
500
$2.220283
$1110.1415
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 1.020" (25.90mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Current - Supply | 6mA |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 1.102" Dia (28.00mm) |
| Voltage Range | 3 ~ 28V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CEP |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 12V, 30cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 3.5kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Box |