Panduit Corp
Producto No:
CFFP4BL
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MINI COM MODULAR FURNITURE FACEP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.921
$4.921
10
$4.7842
$47.842
25
$4.6512
$116.28
50
$4.5182
$225.91
100
$4.38539
$438.539
500
$4.252504
$2126.252
1000
$4.119618
$4119.618
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 0.882" (22.40mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Modular Faceplate |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 4 |
| Length | 1.791" (45.50mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | - |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 2.902" (73.70mm) |
| Base Product Number | CFFP4B |