Panduit Corp
Producto No:
CFFPA2IW
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FURNITURE FACEPLATE, 2 PORT, ANG
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.674
$4.674
10
$4.5486
$45.486
25
$4.42244
$110.561
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | White, Off |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Depth | 0.760" (19.30mm) |
| Series | Mini-Com® |
| Type | Modular Faceplate |
| For Use With/Related Products | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| Number of Ports | 2 |
| Length | 1.700" (43.18mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | Label Cover/Holder with Labels |
| Port Direction | Angled/Sloped |
| Package | Bulk |
| Width | 2.900" (73.66mm) |