Comus International
Producto No:
CGSM-031A-G
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY RF SPST-NO 500MA 3.3V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 120VAC, 170VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 47.1 mA |
| Coil Resistance | 70 Ohms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Series | CGSM |
| Operate Time | 0.25 ms |
| Contact Material | Ruthenium (Ru) |
| Coil Voltage | 3.3VDC |
| Mfr | Comus International |
| Must Operate Voltage | 2.5 VDC |
| Release Time | 0.05 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | CGSM-031A |