TDK Corporation
Producto No:
CKCL44JB1C223M085AA
Fabricante:
Paquete:
0805 (2012 Metric)
Lote:
-
Descripción:
CAP ARRAY 0.022UF 16V JB 0805
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Dielectric Material | Ceramic |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Number of Capacitors | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | JB |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 0805 (2012 Metric) |
| Ratings | - |
| Series | CKC |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.022µF |
| Circuit Type | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |